O firmie

W CIĄGU 10 LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI BRALIŚMY UDZIAŁ BEZPOŚREDNIO LUB WYPOŻYCZALIŚMY MOTORY NA PONAD 500 IMPREZ, ZAWSZE WYWIĄZUJĄC SIĘ Z PODJĘTYCH ZOBOWIĄZAŃ, BEZ AWARII I REKLAMACJI ZE STRONY KLIENTÓW.

Organizacją turystyki zajmujemy się od 1992 roku.

Początkowo dzierżawiliśmy ośrodki wypoczynkowe nad morzem i na Mazowszu, organizując kolonie dla dzieci i młodzieży. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 778.

W roku 2000, kontynuując realizację naszych pasji, rozpoczęliśmy organizację imprez na motorach czterokołowych i wynajmowanie tych pojazdów – do września 2005 w spółce, obecnie – samodzielnie.

Logo naszej firmy zostało zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP w 2005 roku, po numerem Z-301685.

Podstawą naszej działalności jest wynajem motorów ATV. Posiadamy swój serwis naprawczy i transport. Prowadzimy sprzedaż pojazdów marki KYMCO.

Współpracujemy też z wieloma firmami eventowymi na terenie całego kraju, jako podwykonawcy atrakcji z wykorzystaniem quadów.

Dowozimy sprzęt we wskazane miejsce, układamy tory, organizując na nich różnego rodzaju przeszkody, jazdę na czas, konkursy lub, w grupach 2- 10 osobowych, nasi instruktorzy wyjeżdżają z uczestnikami w teren.

Mogą nam Państwo również powierzyć kompleksową organizację wyjazdu firmowego(IMPREZY INTEGRACYJNE, TEAM BUILDING):

transport, noclegi, wyżywienie, aranżację czasu wolnego w czasie szkoleń czy konferencji.

W doborze bazy kierujemy się wieloletnim doświadczeniem i znajomością polskiej turystyki, położenie obiektu oceniamy również pod kątem możliwości jazdy off-road.

Promocje i vouchery
Klub SUZUKI

WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE

Już od września wycieczki krajoznawcze na quadach po terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego!


Czytaj więcej