Inne atrakcje

Parasaling

Poszukując nieustannie nowych zastosowań naszych quadów oraz mając na uwadze konieczność poszerzania oferty, z myślą o zadowoleniu naszych Klientów, proponujemy Państwu wzbicie się w przestworza i "spojrzenie na wszystko z góry".

PARASAILING, czyli lot spadochronem na uwięzi, za pojazdem, to super zabawa, nie wymagająca od uczestnika żadnych kwalifikacji, predyspozycji, ani nawet wielkiej odwagi.

Wystarczy, że na kilkanaście minut zaufają Państwo naszym instruktorom, a zapewnią Wam oni niezapomniane i jakże satysfakcjonujące przeżycia.

Bezpieczeństwo zabawy gwarantuje także atestowany sprzęt spadochronowy: jednoosobowy (40 - 120 kg) i dwuosobowy (70 - 230 kg); zaopatrzone w układ sterowniczy oraz niezawodne wyczepy, pozwalające uwolnienie się jednym ruchem od holownika i swobodne opadanie na spadochronie. Konstrukcja spadochronu nie pozwala podczas prawidłowego holowania na obrót czaszy powyżej 90°. Lina holownicza ma długość ok. 50 m.

Teren, wymagany do przeprowadzenia lotów, to wolne od drzew przestrzenie (np. nieczynne lotniska, łąki, tereny zalewowe), pozwalające na jazdę ok. 500 m w linii prostej.

Decydujący wpływ na możliwość przeprowadzenia lotów ma pogoda (siła wiatru, opady).

Cena atrakcji zależy od kilku czynników (ilości uczestników, czasu trwania imprezy, terenu, odległości od Warszawy), dlatego kalkulowana jest każdorazowo.

Serdecznie zapraszamy!

Get the Flash Player to see this player.
Promocje i vouchery
Klub SUZUKI

WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE

Już od września wycieczki krajoznawcze na quadach po terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego!


Czytaj więcej