Inne atrakcje

Paintball dla firm. Teraz w ofercie:

Gra zespołowa, która przeżywa swój renesans. Cały świat docenił jej walory strategiczne i integracyjne. Dodatkowo ruch na świeżym powietrzu, bieganie w mundurze z markerem w ręku i wyostrzine zmysły gwarantują poprawę kondycji fizycznej graczy.

Proponujemy różne scenariusze zabaw, np.:
- pojedynek w lesie (zdobywanie flagi),
- "konwój prezydenta",
- bitwa w zwartym szyku,
- bitwa na czas.

Główna zasada gry to nie dać się wyeliminować przeciwnikowi lecz za to wyeliminować jak najwięcej członków drużyny przeciwnej, wykorzystując do tego celu kulki z farbą, wystrzeliwane z broni pneumatycznej na CO2, azot lub sprężone powietrze, zwanej markerem.

Paintball Warszawa

Zapraszamy na krótkie, np. popołudniowe, potyczki paintballowe blisko Warszawy, dla firm i grup prywatnych! Wystarczy grupa 10 osób i telefon do nas!

Laser paintball

System całkowicie bezpieczny, bezbolesny i prosty w obsłudze. Dzięki replikom 1:1 karabinów Colt M16 i M4, uczestnicy gier maja wrażenie obcowania z prawdziwą bronią. Karabiny LGS, "strzelające" promieniami podczerwieni, używane są do gier na powietrzu i w budynkach, również w nocy. Wewnątrz karabinu zamontowany jest mikroprocesor, emitujący promienie, które są wychwytywane przez układ sensorów, zamontowanych na kapeluszu każdego żołnierza. O trafieniu informują efekty dźwiękowe i wzrokowe. Zasięg 50 m. Dodatkowe wyposażenie to: "bunkry" do osłony, krótkofalówki, lunetki do M16, apteczki, skrzynie z amunicją.

  • Paintball
  • Paintball
  • Paintball
  • Paintball
  • Paintball
  • Paintball
Promocje i vouchery
Klub SUZUKI

WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE

Już od września wycieczki krajoznawcze na quadach po terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego!


Czytaj więcej