Integracja popołudniowa

Quadowa Integracja Popołudniowa

Tak nazwaliśmy cieszące się powodzeniem kilkugodzinne imprezy integracyjne w naszej bazie w Józefowie k/Otwocka. Doskonały do tego celu teren nad rzeką Świder (las, łąka, polana) i dostosowane zaplecze (wiata grillowa, murowana sala z zapleczem kuchennym, miejsce na ognisko i parking) umożliwiają przeprowadzenie w zasadzie wszystkich aktywności z naszej oferty.
Jednorazowo możemy obsłużyć 8 ? 100 osób, w razie potrzeby usługi hotelowe w naszej okolicy świadczą: Z ? Hotel w Otwocku, Holiday Inn w Józefowie i Lipowy Gościniec w Otwocku Wielkim.
Proponujemy pakiety aktywności w określonych cenach /netto/. Są to ceny za imprezę pół dniową, bez względu na liczbę osób.
Pakiety można dowolnie modyfikować i poszerzać o inne aktywności.
Pakiety:

1. QUADY


Cena pakietu: 4 500 zł


- wyjazdy w teren w grupach 8 osobowych z 2 instruktorami.
Po jeździe po rozległej, piaszczysto ? trawiastej polanie, kierujemy się bocznymi drogami w stronę Karczewa i Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Pokonujemy tor quadowy, wyrobiska i naturalne przeszkody.
Długość trasy: 1 -2 godziny. Konieczne prawo jazdy kat. B.
Dysponujemy 10 jednakowymi quadami Kymco Mxer 150 cc, (rok prod. 2008), z automatyczną skrzynią biegów.

2. QUADY + TURNIEJ STRZELECKI


Cena pakietu: 5 300 zł- wyjazdy w teren jak wyżej.
Dla osób czekających na swój wyjazd ? strzelanie z wiatrówek i łuków (różne modele, różne cele) ? 2 stanowiska z obsługą.

3. QUADY + LEKKI SPRZĘT TERENOWY


Cena pakietu: 6 800 zł


Wyjazdy quadami w teren jak wyżej.
Na polanie - rowery czteroosobowe/ 2 sztuki i segwaye/ 2 sztuki.
Pełna śmiechu zabawa w formie sztafety (np. z zadaniami logicznymi), slalomu, wyścigów z fantami (zbieranie ?granatów? na czas) - 2 stanowiska z obsługą.

4. QUADY + KONKURENCJE LINOWE


Cena pakietu 7 500 zł


Wyjazdy w teren quadami jak wyżej.
Na polanie i w lasku pakiet konkurencji linowych z asekuracją alpinistyczną.

  • Wchodzenie po drabince speleologicznej
  • Most tybetański ? przejście po linie między 2 drzewami, przy asekuracji rękoma na drugiej linie.
  • Zjazd tyrolski ? uczestnicy zjeżdżają z wysokości około 10 metrów po skośnie rozpiętej linie na ziemię. Ta konkurencja wyzwala duże dawki adrenaliny, ponieważ podczas zjazdu osoba zjeżdżająca osiąga prędkość około 50 km/godzinę.
  • Wieża ze skrzynek - zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najwyższej wieży z plastikowych skrzynek. Skrzynki stanowiące budulec są równocześnie podstawą wieży na której staje budowniczy i wraz z nią unosi się do góry.
  • Pajęczyna pozioma lub pionowa Uczestnicy muszą pokonać wyznaczony odcinek terenu, nad którym rozciągnięto konstrukcję utkaną z lin na wysokości około 80 cm ? 1 metra. W wersji pionowej ? uczestnicy przekładają się wzajemnie na drugą stronę pajęczyny, każdy przez inne oczko.

 

5. QUADY + SAMOCHODY TERENOWE


Cena pakietu: 9 000 zł


Wyjazdy w teren quadami jak wyżej.
Wyjazdy w trasę samochodami terenowymi/3 Nissany Patrole, wg roadbooka czyli książki z opisem trasy, z dokładnie rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie wraz z wszystkimi możliwymi danymi, dzięki którym pilot (podpierając się wskazaniom metromierza) może przekazać kierowcy szczegółowe dane dotyczące trasy. Prowadzą uczestnicy, zmieniając się za kierownicą, po drodze odnajdując fotopunkty lub wykonując zadania, określone w roadbooku.
Po powrocie grupa wykonuje zadania sprawnościowe na polanie: a) OS - jazda na czas i precyzję po wyznaczonym torze, b) zmiana koła c) slalom w alkogoglach Na każdym stanowisku instruktor.